Święta,święta biją dzwony – Wielkanoc klasa 0

Święta Wielkanocne wiążą się z licznymi przygotowaniami oraz wieloma ludowymi zwyczajami. W okresie Świąt Wielkanocnych nauczyciele wraz z uczniami przygotowują liczne dekoracje i ozdoby świąteczne, których motywem przewodnim są pisanki, palemki, zajączki, baranki. Przedszkola i szkoły z zapałem dekorują placówki, wykonują wiosenne i wielkanocne prace plastyczne, malują pisanki, tworzą palemki wielkanocne i wiele więcej.

W tym trudnym dla wszystkich czasie przedszkolaki z zerówki  przygotowały pod okiem rodziców piękne prace plastyczne. Własnoręcznie wykonane ozdoby będą doskonałą dekoracją, świątecznego stołu, mieszkania oraz pokoju dziecka.

Podczas wykonywania prac plastycznych, dzieci mają okazję do usprawniania małej motoryki, ćwiczeń precyzji ruchów, uwrażliwiania zmysłów estetycznych, rozbudzania kreatywności i wyobraźni, a przede wszystkim doskonałej zabawy.

Wyk. Zuzia Chojecka

Wyk. Aleksandra Ługowska

Wyk. Marcel Sobiczewski

Wyk. Kacper Kucharuk