Rozpoczynamy!!!

1 września nadszedł wyczekiwany początek roku szkolnego. Nareszcie po prawie półrocznej przerwie mogliśmy się spotkać w szkole.  Wyglądało to trochę inaczej niż zwykle. Nie było uroczystej akademii na sali gimnastycznej tylko spotkania z wychowawcami w salach. Zostaliśmy zapoznani z obowiązującymi regulaminami dotyczącymi zachowania w czasie epidemii Covid-19, wyposażeni w nowe komplety podręczników i plan lekcji.

Wszyscy mamy nadzieję, że ten nowy rok szkolny 2020/21 będzie lepszy od poprzedniego.

Wszystkim Uczniom, życzymy, aby zdobywanie wiedzy było fascynującą przygodą a zdobyta wiedza umożliwiała osiąganie kolejnych sukcesów.

Nauczycielom życzymy, by był to rok spokojnej pracy, dającej satysfakcję zawodową, osobistą i uznanie otoczenia.

Rodzicom zaś, cierpliwości i konsekwencji w wychowywaniu młodego pokolenia oraz licznych miłych przeżyć związanych z osiągnięciami Waszych dzieci.