Jestem sobie Mały Miś

„Miś jest mały i puchaty
Miś jest fajny i kudłaty
Miś jest gruby jak ta kula
Misia zawsze się przytula.”

25 Listopada dzieci z naszego przedszkola obchodził światowy DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Ze względu na obecną sytuację dzieci nie mogły przynieść do przedszkola swoich ulubionych misiów, więc Panie znalazły inny sposób by dzieci pochwaliły się pluszakami. Wszyscy zrobili sobie zdjęcia z misiami i opowiadali o nich kolegom i koleżankom.

Tego dnia Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię Święta Pluszowego Misia, wspólnie bawiły się przy piosenkach m. in: . Dla dzieci w tym dniu przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, plastyczne, quizy, gry, misiowe tańce – przy największych hitach t.j:„ Jadą, jadą misie”, „Gumi miś” . W tym magicznym dniu wszystki dzieci przygotowały także pyszne misiowe kanapki.

Ten dzień w przedszkolu był pełen uśmiechu oraz wspólnej zabawy.