,,Jak co roku o tej porze, święta do nas się zbliżają
Z tej okazji przedszkolaki przedstawienie dla nas mają”

Święta Bożego Narodzenia to czas niezwykły związany z tradycjami i obrzędami. Wiedzą o tym również dzieci z naszego przedszkola. Pragnąc przybliżyć nam emocje i wydarzenia z tamtego dnia przedszkolaki zaprezentowały nam JASEŁKA.

Świąteczny nastrój podkreślały niecodzienne stroje dzieci, bożonarodzeniowa dekoracja sali, przedszkolaki na moment przestały być zwykłymi dziećmi i i zmieniły się w anioły, górali i góralki, przenosząc wszystkich obecnych w czasy sprzed dwóch tysięcy lat. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie, recytowane wierszyki, kolędy i pastorałki, dzięki którym stworzyły wspaniałą, świąteczną atmosferę.  Jasełka wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój.