Wielki Bal i Tłusty Czwartek

Bal to dla przedszkolaków niezwykły czas, często wyczekiwany przez wiele tygodni.

W Tłusty Czwartek czyli 11 lutego w naszym przedszkolu już od rana było bardzo wesoło, a wszystko za sprawą atmosfery związanej z Balem Karnawałowym oraz słodkimi przysmakami. Sala wyglądała bajecznie i kolorowo, przystrojona serpentynami i balonami. Przepięknie przebrane dzieci z dumą prezentowały wymyślne stroje. Księżniczki, motylki, policjanci, wróżki, biedronki, spider manów, kotki, a także inne postacie z bajek i zwierzątka zagościły na kilka godzin do naszego przedszkola. Dzieci z ochotą uczestniczyły w tańcach i zabawach prowadzonych przez wychowawczynie.

Na zakończenie balu na dzieci czekał pyszny poczęstunek – pączki oraz faworki.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów oraz poczęstunku dla dzieci.