Angielski Konkurs Wielkanocny

” Wielkanoc tuż, tuż , tuż….. więc przygotowaliśmy dla Was przedszkolaki oraz dla większych dzieci z klas 1- 3 Angielski Konkurs Plastyczny związany z Wielkanocą .

Zadaniem Waszym jest wykonać dowolne zwierzątko wielkanocne ( króliczka, baranka, kurczaczka itd.) w dowolnej formie. Ale nie zapomnijcie , że konkurs jest Angielski ! dlatego również do Waszego Wielkanocnego zwierzątka będą potrzebne umieszczone słówka , które będą dotyczyć Waszego zwierzątka , np. słówka dotyczące użytych kolorów, zaznaczone i podpisane części ciała ).

Zachęcamy do udziału w konkursie !

Wśród przedszkolaków i uczniów z klas 1- 3 wyłonimy zwycięzców na , które będą czekać interesujące nagrody ! Pozostałe dzieci, które wezmą udział w konkursie również nagrodzimy. Pamiętajcie, ze termin dostarczania prac i nadsyłania zdjęć jest tylko do 29 marca.

Czekamy na Wasze pomysły !

regulamin-konkursu-wielkanocnego