Rozstrzygnięcie konkursu recytatorskiego i na najpiękniejszy zeszyt

Dzisiaj nastąpiło w naszej szkole rozstrzygnięcie pomiędzy klasami 1-3 dwóch konkursów :

” Mój zeszyt – moja wizytówka” oraz” J. Tuwim i J. Brzechwa dzieciom”.

W każdej klasie wyłoniliśmy po 3 osoby, które prowadziły najpiękniejsze zeszyty zgodnie z zasadami,

które zostały umieszczone w regulaminie ” Mój zeszyt – moja wizytówka”.

Poniżej przedstawiamy listę zwycięzców :

1 miejsce – Oliwia Ługowska

2 miejsce – Aleksandra Ługowska

3 miejsce – Natalia Zbiec

1 miejsce – Lena Januszewska

2 miejsce – Weronika Biarda

3 miejsce – Ola Sobiczewska

1 miejsce – Maja Soszyńska

2 miejsce – Magda Marcinkiewicz

3 miejsce – Nadia Izdebska

Kolejną częścią apelu było rozstrzygnięcie wyników z konkursu recytatorskiego ” J. Tuwim i J. Brzechwa – dzieciom”.

I miejsce zajęła – Aleksandra Sobiczewska z 2 klasy, zaprezentowała wiersz J. Tuwima „Okulary”

II miejsce zajęła – Natalia Zbieć z klasy 1, która zaprezentowała wiersz J. Tuwima „Kotek” ,

III miejsce zajęła – Maja Soszyńska z klasy 3, która również zaprezentowała wiersz J. Tuwima ” Okulary” .

Wśród osób wyróżnionych wyłoniliśmy : Dawida Czerskiego, Oskara Soszyńskiego i Weronikę Biardę z klasy 2, Oliwie Ługowska z klasy 1 i Radosława Izdebskiego z klasy 3.

Nagrodę publiczności otrzymały: Aleksandra Ługowska z klasy 1 , Lena Januszewska z klasy 2 i Maja Soszyńska z klasy 3.

Pod koniec uroczystości osoby, które otrzymały pierwsze miejsca zaprezentowały jeszcze raz swoje wiersze.

Wszystkim dzieciom dziękujemy za udział i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach!