Świąteczne przygotowania

W tym tygodniu rozpoczął się pierwszy tydzień „domowego przedszkola”. Wszystkie grupy przedszkolne omawiały tematy związane z nadchodzącymi, pięknymi Świętami Wielkanocnymi. Pomimo tego, że za oknem pojawiło się piękne słońce i śpiewają ptaki przedszkolaki super pracują i  dzielnie wykonują wszystkie zadania.

W minionym tygodniu dzieci z grupy Krasnale wykonały śliczne pisanki i kurczaczki. Zobaczcie sami!

Skrzaty razem z rodzicami podczas zdalnej nauki wykonali świąteczne kanapeczki. Pojawiły się na nich baranki, zajączki czy kurczaczki. Wszystkie wyglądały cudownie i bardzo apetycznie. Zachęcamy abyście w domu również wykonali takie smakołyki. Przedszkolaki przed świętami wykonali również ozdoby świąteczne, którymi przystroili swoje pokoje. Kolorowe pisanki, baranki czy zajączki zagościły w ich domach.

Dzieci z zerówki wykonały koszyczki wielkanocne , które samodzielnie ozdobiły kwiatkami, kokardkami , króliczkami i innymi symbolami świat Wielkanocnych. Przedszkolaki wykonały kraszanki , czyli barwione jajka wydrapywane wykałaczką . Podsumowując tydzień o Wielkanocy pszczółki samodzielnie stworzyły zakładki do książek- króliczki.