Pokaz mody patriotycznej

Dnia 9 listopada w naszym przedszkolu odbyły się Pokaz Mody Patriotycznej . Tego dnia nasze przedszkole przybrało biało-czerwone barwy.Wszystkie dziewczynki ubrały się w przepiękne białe bluzki, czerwone spódnice, sukieneczki, nawet korale były w narodowych barwach. Chłopcy założyli także białe koszule, czerwone spodnie, niektórzy mieli szaliki z napisem POLSKA, czapki i kapelusze. Podczas pokazu mogliśmy zobaczyć także strój żołnierza oraz stroje ludowe. W tym dniu rozpoczęliśmy świętowanie odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę w radosnym nastroju.

Jak na prawdziwym pokazie mody, dzieci demonstrowały swoje stroje na wybiegu przy dźwiękach muzyki.Było patriotycznie i uroczo. Warto podkreślić, iż rodzice wykazali się wielkim zaangażowaniem i kreatywnością przygotowując stroje dla swoich dzieci za co jesteśmy im bardzo wdzięczni.