Mikołajki

6 grudnia to szczególnie wyjątkowy dzień dla przedszkolaków. Najmłodsi przygotowują się do niego bardzo starannie, wcześniej wykonują prace plastyczne związane z mikołajkami, oraz uczą się wierszy i piosenek.
W poniedziałek 6 grudnia dzieci pięknie ubrane w stroje mikołajkowe wraz z paniami udały się na spotkanie z wyjątkowym gościem. Dzieci uśmiechnięte i bardzo podekscytowane dźwiękiem dzwoneczka z ogromną radością przywitały Świętego Mikołaja. Każde dziecko złożyło obietnicę, że przez kolejny rok będzie grzeczne i posłuszne. Po złożonej przysiędze Święty Mikołaj wysłuchał przygotowanych przez dzieci wierszy oraz piosenek. W nagrodę obdarzył wszystkich prezentami i obiecał, że za rok z pewnością odwiedzi przedszkolaków.
Miło spędzony czas uświetniły zdjęcia z Mikołajem i jego saniami.