Nasz nowy przyjaciel – Leti

W nowy roku czekała na przedszkolaki niespodzianka, mianowicie na zajęciach z dogoterapii pojawił się nowy piesek – Leti.

Dzieci zachwyciły się nowym czworonogiem. Na początku każde dziecko mogło nakarmić nowego przyjaciela. Następnie dzieci dopasowywały elementy do obrazków przedstawiających różne rasy psów. Każde dziecko dostało smaczek dla Leti i musiało go schować na macie, kiedy wszystkie przedszkolaki ukryły przekąski, obserwowały jak piesek je wyszukuje i zjada, oczywiście sprawdziły czy niczego nie zostawił. Przedszkolaki opowiadały co widzą na obrazkach, wymyślały w jakie miejsca mogły udać się pieski na podstawie różnych rzeczy, które miały ze sobą. Na koniec czekał na wszystkich tor przeszkód z największą nagroda – pożegnalne przytulenie Leti. Dzieci były zachwycone zajęciami, a obecność nowego czworonoga wywołała wiele pozytywnych emocji.