Bal przebierańców

W poniedziałek 21 lutego odbył się coroczny bal karnawałowy klas 1-3.

Dzieci bawiły się na sali gimnastycznej, która na ten wyjątkowy czas została pięknie przystrojona i zamieniła się w prawdziwą salę balową. Jak na prawdziwy karnawał przystało nie zabrakło pięknych strojów. Uczniowie przebrali się za swoje ulubione postacie bajkowe. Podczas balu nasi uczniowie tańczyli w rytm znanych dziecięcych oraz popularnych utworów. Nie zabrakło także tańców z balonami. Zmęczeni, ale szczęśliwi po balu dzieci udały się na słodki poczęstunek i napoje zorganizowane w swoich salach lekcyjnych.

To był ciekawy i bardzo przyjemny dzień, na który wszyscy niecierpliwie czekali i nie zawiedli się, ponieważ zabawa była wspaniała.

W tym miejscu pragniemy serdecznie podziękować Rodzicom, którzy pomogli nam w zorganizowaniu pysznego poczęstunku. Dziękujemy.