Powrót Amy – dogoterapia

21 września odbyły się pierwsze zajęcia z dogoterapii w tym roku przedszkolnym. Dzieci bardzo ucieszyły się  z powrotu swojego ukochanego, czworonożnego przyjaciela – Amy. Tego dnia wszystkie grupy nakarmiły zwierzaka, część podała mu karmę z ręki, a część na specjalnej łyżce. Następnie dzieci miały za zadanie układać specjalne domino z różnymi rasami psów. Przedszkolaki utrwalały nazwy zwierząt, poznały cechy charakterystyczne poszczególnych ras. Po wykonaniu zadania, dzieci wzięły się za czesanie swojego pupila. Kolejne zadanie polegało na chowaniu przekąsek dla Amy, a ona szukała ich w materiałowej skrytce. Dodatkową atrakcją był spacer z pieskiem oraz poranna gimnastyka. Na koniec dzieci pokonały sensoryczny tor przeszkód i pożegnały się z Amy. Z niecierpliwością czekamy na kolejne zajęcia!

OBŁOCZKI

GWIAZDKI