Dzień Edukacji Narodowej

W trakcie roku szkolnego obchodzimy wiele świąt i uroczystości, ale jedno z nich ma dla nas szczególne znaczenie.

14 października to Dzień Edukacji Narodowej.

Uczniowie klas 4-8 podczas apelu podziękowali swym nauczycielom oraz pracownikom szkoły za ich pracę,

okazywane na co dzień wsparcie i życzliwość.

W zabawnych słowach wierszy i piosenek oraz inscenizacji uczniowie przedstawili jak wygląda praca nauczyciela.

Było dużo śmiechu…

Następnie dzieci ręczyły nauczycielom i pracownikom szkoły kwiaty

i własnoręcznie przygotowane upominki.

14 października to nie tylko święto nauczycieli i pracowników szkoły, ale także uczniów.

Nauczyciele też byli uczniami, a nawet… przedszkolakami.

Więc i oni przygotowali coś dla uczniów- Quiz – dzieci odgadywały kto ukrywa się pod fotografiami sprzed lat

W zamian przewidziana była słodka nagroda.

Na koniec Pani dyrektor podziękowała wszystkim „aktorom” za piękny oraz zabawny apel.

Nauczycielom zaś podarowała „Nagrodę dyrektora” za wysiłek i zaangażowanie wkładany w codziennej pracy.