Dzień Dinozaura

Chociaż dinozaurów dawno nie ma na świecie, to nadal cieszą się dużą popularnością, pozwalając zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom rozbudzać swoją wyobraźnię.

Grupa Gwiazdek w minionym tygodniu udała się w podróż do czasów prehistorycznych, gdzie podczas zabaw miały możliwość poznania życia dinozaurów. Poprzez opowiadania, ciekawostki, filmy edukacyjne, książki z obrazkami przedstawiającymi dinozaury przedszkolaki dowiedziały się jak wyglądały, czym się żywiły oraz jak wyginęły dinozaury. Dzieci wykonały także prace plastyczne, wykorzystując przy tym różne materiały. Dzięki temu Dzień Dinozaura przeniósł nas w odległy, fascynujący i wciąż tajemniczy świat. Na koniec wykonały sobie pamiątkowe zdjęcia w Dino Parku.