Dzień Kobiet u Odkrywców

na pewno dziś powie –

Ósmy Marca właśnie,

dzisiaj Święto Kobiet.

8 marca chłopcy z grupy Odkrywców już od samego rana rozpoczęli przygotowania do Dnia Kobiet. W tajemnicy przed dziewczynkami wykonali tulipany oraz  ozdobili napis „Dzień Kobiet”.  Po powrocie do sali chłopcy złożyli Paniom i  koleżankom życzenia oraz wręczyli  własnoręcznie wykonane prezenty jak i te zakupione przez Rodziców – mozaiki. Dziewczynki otrzymały również od Dawida i Nataniela po lizaku.  Tego dnia prezentów nie było końca. Zerówkę odwiedzili również chłopcy z Samorządu Szkolnego przynosząc dla nich naklejki z życzeniami oraz słodkie koktajle.

Chłopcy tego dnia bardziej niż zawsze starali się być prawdziwymi dżentelmenami. Poprosili dziewczynki do wspólnego tańca oraz zaprosili je do przedszkolnego kina. Przed projekcją każde dziecko musiało zakupić bilet i zająć miejsca na specjalnie przygotowanych krzesełkach. Przedszkolaki  otrzymały pieniądze (zabawkowe) dzięki którym samodzielnie dokonały zakupów. Jak przystało na prawdziwe kino, nie zabrakło również popcornu. Kiedy wszyscy zajęli swoje miejsca rozpoczął się długo wyczekiwany seans filmowy. Dzieci z zainteresowaniem obejrzały „Film o pszczołach”.

Wszystkie panie i dziewczynki dziękują chłopcom za piękne życzenia, kwiaty i promienny uśmiech…