Na nowej sali zabaw

Przedszkolaki 06.03.2023r. pojechały autokarem do nowo otwartej sali zabaw „Kids Paradise”  w Siedlcach.

Po dotarciu na miejsce Odkrywcy bardzo ochoczo przystąpili do trzy godzinnej zabawy. Swoją zwinnością mogli wykazać się na takich atrakcjach jak: zjazd do basenu z piłeczkami, zjazd na pontonach, karuzela, trampoliny,  labirynty pełne przeszkód, tablice interaktywne, beczka, tablice manipulacyjne oraz magiczny dywan. Największą atrakcją dla dzieci okazał się zjazd na pontonach, który był absolutną nowością jeśli chodzi o sale zabaw.

Wspólny wyjazd do sali zabaw okazał się doskonałą lekcją współpracy pomiędzy wszystkimi grupami przedszkolnymi. Dzieci bawiły się bardzo zgodnie pomagając sobie na wzajem oraz dbając o bezpieczeństwo najmłodszych kolegów.

Ten dzień na długo zapadnie w pamięci dzieci.