Wycieczka do sali zabaw Kids Paradise

Dnia 06.03.2023r. całe przedszkole  wybrało się  na wycieczkę do sali zabaw  Kids Paradise w Siedlcach. Celem wycieczki było kształtowanie umiejętności  współdziałania w grupie rówieśniczej poprzez wspólną zabawę. W tym wyjątkowym  miejscu Astronauci mieli do dyspozycji  konstrukcję zabawową, a w niej labirynty, zjeżdżalnie, baseny z piłkami, maszyny strzelające, zjeżdżalnie z pomponami, magiczny dywan, karuzelę, tablice manipulacyjne, beczkę, trampoliny, duże klocki.  Zabawy przebiegały w bardzo wesołej i radosnej atmosferze. Największym powodzeniem cieszyły się labirynty i baseny z piłeczkami. Dzieci  miały okazję aktywnie spożytkować swoją energię. Zadowolone, trochę zmęczone, ale pełne radości i uśmiechów wróciły do przedszkola.