Uroczyste pożegnanie z przedszkolem

W tym roku Kosnoludki pożegnanie z przedszkolem świętowały przez dwa dni.

 19 czerwca Panie przygotowały dla dzieci zabawy na placu przedszkolnym. Kosnoludki doskonale bawiły się przy muzyce m.in. chustą animacyjną, puszczały bańki, grały w gry zespołowe na świeżym powietrzu. Dodatkową atrakcją był słodki poczęstunek w postaci arbuza oraz lodów.

20 czerwca dzieci przyjechały do przedszkola odświętnie ubrane. Tego dnia o godz. 12:00 na sali gimnastycznej odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego przed Panią Dyrektor oraz Rodzicami.

Jako pierwsze wystąpiły najstarsze przedszkolaki, które wierszem i piosenką pożegnały przedszkole aby od września móc rozpocząć naukę w klasie pierwszej. Następnie zaśpiewały  5 – latki, które piosenką serdecznie pożegnały  starszych kolegów. Na zakończenie wystąpiły dwie najmłodsze grupy czyli Gwiazdki oraz Obłoczki, które zaprezentowały wakacyjne piosenki.

Po części artystycznej Pani Dyrektor złożyła wszystkim dzieciom oraz ich rodzicom wakacyjne życzenia jak również życzyła sukcesów w klasie pierwszej  najstarszym przedszkolakom.

Na pamiątkę czasu spędzonego w przedszkolu 6 – latki otrzymały od Pani Dyrektor pamiątkowe tablo absolwenta przedszkola. Natomiast w swoich salach wszystkie dzieci otrzymały od wychowawców książki oraz małe upominki.

Życzymy wszystkim wspaniałych, bezpiecznych wakacji !!! Do zobaczenia we wrześniu.