Wspólnie dla powodzian – pomóżmy tym, którzy nas teraz potrzebują!

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i Przyjaciele Naszej Szkoły,

W obliczu tragedii, jaka dotknęła wiele rodzin w wyniku ostatnich powodzi, pokazujemy, jak wielka siła drzemie w naszej społeczności. Zorganizowana przez nas zbiórka rzeczowa, dzięki której potrzebne rzeczy trafią za pośrednictwem Ochotniczej Straży Pożarnej w Zbuczynie do najbardziej poszkodowanych, jest dowodem na to, że razem możemy zrobić wiele dobrego.

Nie zatrzymujemy się jednak na tym. Z sukcesem odbył się również nasz kiermasz ciast, z którego cały dochód zostanie przekazany na konto osób dotkniętych tą tragedią. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację oraz zakup pysznych wypieków – każdy grosz się liczy i przybliża nas do tego, aby pomóc tym, którzy teraz potrzebują naszego wsparcia.

Z całego serca chcemy włączyć się także w akcję „Szkoły szkołom” i objąć szczególną opieką szkołę w Stroniu Śląskim, która ucierpiała w wyniku powodzi. Pragniemy, aby zarówno uczniowie, jak i nauczyciele tamtej szkoły wiedzieli, że nie są sami w tej trudnej sytuacji. Wasza pomoc – zarówno rzeczowa, jak i finansowa – ma ogromne znaczenie.

Dlatego gorąco zachęcamy do dalszego wsparcia naszej zbiórki oraz dokonywania wpłat na podane przez nas konto. Każdy, nawet najmniejszy gest, ma wielką wartość. Razem możemy odbudować nadzieję.

Konto do wpłat :

Stowarzyszenie Pożytku Publicznego „KRYSZTAŁ STRONIE” ul. Sportowa 3, tel. 74 814 12 35 57-550 Stronie Śląskie NIP 8811432045, REGON 891549300

Konto: PBS Strzelin O/Stronie Slaskie 56 9588 0004 4200 2307 2000 0010