Dzień Ziemniaka.

Rada Rodziców przygotowała dla uczniów naszej szkoły przepyszną uroczystość- Dzień Ziemniaka. Od rana szkołę w szkole unosiły się zapachy frytek, placków ziemniaczanych, kopytek i innych smakowitości jakie można przygotować z ziemniaków. Około pory obiadowej przekonaliśmy się, że to wszystko nie tylko pięknie pachnie ale również cudownie wygląda i wspaniale smakuje. Okazało się, że ziemniaki nadają się nie tylko do jedzenia. Rodzice przygotowali mnóstwo zabaw z ziemniakiem w roli głównej. Rzucano ziemniakiem do celu, chodzono z nim na głowie, w łyżce, skakano w workach po ziemniakach. Wszystkie zabawy były bardzo śmieszne i sprawiły uczestnikom wiele radości, co widać na załączonych zdjęciach.