Dzień Pluszowego Misia

Tego dnia (25 listopada) dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi i kochanymi pluszakami. Bardzo miłą niespodzianką były odwiedziny Dużego Misia i wspólne zabawy z nim. Dzieci, opowiadały o swoich maskotkach, słuchały czytanych przez panie fragmentów książek o niedźwiadkach, poznały różnych misiów z różnych bajek, kolorowały misie, bawiły się w starego niedźwiedzia oraz tańczyły z misiami w rytm piosenki „Pokochaj pluszowego misia”. Na koniec każde dziecko dostało pięknego małego misia. Ten dzień wywołał u dzieci wiele uśmiechów i radości co zostało uwiecznione na wspólnych fotografiach.

Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w ich wspomnieniach na długi czas.