Ślubowanie klasy I

Wśród pierwszaków chodzą słuchy,
Narzekają więc maluchy,
Powtarzają niewesoło:
Ślub będziemy, ślub będziemy brać ze szkołą! Ooooo!

28 października uczniowie klasy I zostali uroczyście pasowani na uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Izdebkach Kosnach.  To bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla najmłodszych, ale również dla ich rodziców.

Zanim pierwszoklasiści zostali przyjęci do grona naszej  społeczności szkolnej musieli udowodnić zgromadzonym, że są już gotowi sprostać obowiązkom ucznia. Bardzo przejęci przystąpili do zaprezentowania swoich umiejętności.  Udało się!!!

Najważniejszym momentem uroczystości było ślubowanie pierwszoklasistów, które wzbudziło wiele emocji. Aktu pasowania dokonała Pani dyrektor. Tym samym pierwszaki zostały włączone do społeczności uczniowskiej

Najmłodsi otrzymali tarcze, legitymacje, słowniki oraz upominki od starszych kolegów z klasy II.

Po zakończeniu części oficjalnej wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni do klas na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.