Tydzień życzliwości uważa się za rozpoczęty!!!

UWAGA! SENSACJA!

SZYKUJE SIĘ AKCJA!

Biblioteka Szkolna

Niepublicznej Szkoły Podstawowej

w Izdebkach Kosnach

zaprasza do wspólnej zabawy

OGŁASZAMY TYDZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI!!!

23-29 listopada 2020r.

Zadania do wykonania:

1. Prześlij uśmiech jakiejś osobie i udokumentuj to w formie zdjęcia.
  2. Pomóż mamie posprzątać i udokumentuj to w formie zdjęcia.
  3. Napisz coś miłego osobie, która jest obok Ciebie i udokumentuj to w formie zdjęcia.
  4. Masz zwierzaka? Zrób sobie z nim wspólne selfie i prześlij do pani Iwony.
  5. Zrób rodzicom niespodziankę i udokumentuj to w formie zdjęcia.
  6. Masz rodzeństwo? To kolejny pretekst do zabawnego selfie! Wyślij zdjęcie do pani Iwony.
  7. Młodsze rodzeństwo podczas nauki zdalnej potrzebuje pomocy? Udokumentuj to w formie zdjęcia.
  8. Napisz na kartce życzenia dla kogo chcesz i udokumentuj to w formie zdjęcia.

Wykonanie zadania należy udokumentować na zdjęciu i wysłać na Messengera do pani Iwony Wróblewskiej oraz napisać nr wykonanego zadania. Na zdjęcia czekamy do niedzieli 29 listopada 2020r.                                                                                                                                 Wszystkie zdjęcia zostaną zaprezentowane w filmie, który będzie podsumowaniem wspólnej zabawy.

DO DZIEŁA !!!

Teraz popatrzcie jak to wygladało:)