„Dla Was wszystkie cuda świata.
Dla Was ciepło słonecznego lata.
Dla Was gwiazdki, co błyszczą na niebie.
Dla Was nutki w ptaszków śpiewie.
Dla Was kwiatki kolorowe.
I marzenia deserowe.
Nie tylko życzenia
dla Was mamy,
lecz tysiąc całusów,
bo Was kochamy!”
W środę  8 marca, w grupie Astronautów obchodzony był dzień kobiet. Chłopcy miło zaskoczyli dziewczynki, złożyli im życzenia, wręczyli coś słodkiego. Odbyła się sesja zdjęciowa, z której dziewczynki były bardzo zadowolone. Tego dnia panowie byli bardzo mili dla swoich koleżanek, pomagali im podczas zajęć, wykonywali za nie różne obowiązki, przepuszczali w drzwiach. W środę niespodziankom nie było końca, męska część szkolnego samorządu przygotowała dla wszystkich dziewczynek naklejki z życzeniami oraz przepyszne koktajle owocowe. Na koniec dnia, każdy chłopak zaprosił swoją koleżankę do kina na seans pt. „Film o pszczołach”. Oczywiście w KINIE dzieci musiały samodzielnie zakupić bilet, wyliczyć odpowiednią kwotę pieniędzy, odszukać swój rząd i miejsce oraz mogli zakupić POPCORN, na który tak bardzo czekali.
Ten dzień na długo zapadnie im w pamięci.

_empty