Eko zabawka

Konkurs EKO ZABAWKA rozstrzygnięty!

Miło nam ogłosić wyniki konkursu plastyczno-technicznego EKO-ZABAWKA, zorganizowanego przez nasze przedszkole.  Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, wzięło w nim udział 24 dzieci.

Uczestnicy konkursu wykorzystując surowce i różne materiały wtórne przygotowali pomysłowe i oryginalne zabawki. Wykonali m.in. autka, statki pirackie, rakiety, kuchnie, teatrzyk, instrumenty, gry zręcznościowe czy wózek dla lalek.

Dziękujemy wszystkim za nadesłane prace. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę rodziców, którzy razem z dzieckiem zaangażowali się w wykonanie zabawki. Chcemy nadmienić, iż komisja miała bardzo trudne zadanie przy wyborze zwycięzców.

Ostatecznie zwyciężyli:

I miejsce: Antoni Danielak
II miejsce: Zuzanna Sobiczewska
III miejsce: Dominik Soszyński

wyróżnienie: Julia Radzikowska, Pola Danielak,
Alicja Krasuska, Franciszek Wierzejski

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody w podziękowaniu za włożony trud oraz zaangażowanie.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom.

W naszej galerii można zobaczyć wystawę nadesłanych prac oraz nagrodzonych uczestników.