Rodzinne warsztaty wielkanocne

W dniu 31.03.2023 r. w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty wielkanocne, podczas których rodzice razem z przedszkolakami wykonali ozdoby na wielkanocny stół. Zanim warsztaty się rozpoczęły, przedszkolaki przygotowały dla swoich rodziców małą niespodziankę w postaci piosenki.

Po krótkim wystąpieniu, dorośli razem z dziećmi rozpoczęli pracę. Stworzone zostały stroiki wielkanocne w szkle z wykorzystaniem chrobotka, ziemi, bazi,  kamyków i zajączków, oraz wiszące pisanki – ozdoby do powieszenia wykonane z bibuły i różnych elementów dekoracyjnych.

We wspaniałym gronie, miłej atmosferze, wśród utalentowanych rodziców, pomysłów było bardzo wiele. Nasza świetlica zamieniła się na moment w pracownię plastyczną, w której działo się wiele ciekawych rzeczy. Rodzice odkryli swoje talenty plastyczne, a dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów. Powstało bardzo dużo pięknych i niepowtarzalnych dekoracji świątecznych. Dziękujemy wszystkim obecnym na warsztatach. Bardzo cieszymy się, że mamy tak uzdolnionych i chętnych do współpracy rodziców.