Przedwakacyjne spotkanie z Ami oraz wspólny piknik

21 czerwca po raz ostatni przed wakacjami odwiedziła nasze przedszkole ukochana przez wszystkich Ami. Tego dnia przedszkolaki tradycyjnie nakarmiły pieska podając mu smaczek na dłoni lub Ci mniej odważni – na łyżce. Następnie Pani omówiła z dziećmi zagadnienia dotyczące preferencji piesków, jakie zachowania lubią a jakich nie. Wszyscy przypomnieli sobie także zasady którymi trzeba się kierować na wakacjach z psiakiem. Dzieci po raz ostatni poczesały Ami, wyprowadziły ją na spacer i przeszły ścieżkę sensoryczną na końcu której mogły przytulić i pożegnać się z pieskiem.

Do zobaczenia we wrześniu Ami!

Po więcej zdjęć zapraszamy na poszczególne grupy przedszkolne.

Tego dnia czekała na dzieci także kolejna niespodzianka. Panie przygotowały dla dzieci na placu przedszkolnym piknik. Na przygotowanych kocach czekały na przedszkolaki owoce, chrupki oraz soki. Po krótkim poczęstunku dzieci udały się na plac zabaw i radości nie było końca.