Zakończenie roku przedszkolnego.

22.06.2023 r.  w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego.

Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań.

W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli także Rodzice.

Na początku wystąpiły dzieci z zerówki z przedstawieniem  „Przedszkolny bagaż” oraz piosenką. Starszaki dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne oraz recytatorskie. Następnie dla starszych kolegów na pożegnanie zaśpiewały kolejno dzieci z grupy Astronautów, Gwiazdek i Obłoczków.

Na zakończenie Pani Dyrektor złożyła podziękowania Rodzicom za całoroczną pomoc oraz wspaniałą współpracę, a dzieciom 6 letnim życzyła sukcesów w pierwszej klasie.

Po występach dzieci z zerówki otrzymały od Pani Dyrektor pamiątkowe książki oraz tabla na pożegnanie przedszkola. Następnie wszystkie dzieci udały się do swoich sal gdzie od swoich wychowawców otrzymały książki  oraz słodkie niespodzianki.

Życzymy, by wakacje były czasem zasłużonego i bezpiecznego wypoczynku.

Pragniemy pogratulować dzieciom osiągniętych sukcesów i serdecznie podziękować wspaniałym

Rodzicom za zaangażowanie i serce włożone we współpracę z przedszkolem.