Moja rodzina i mój dom

W minionym tygodniu wszystkie grupy przedszkolne rozmawiały na temat swoich Rodzin i domów. Dzieci przynosiły do przedszkola zdjęcia swoich najbliższych, przedstawiały i opisywały członków swoich rodzin. Przedszkolaki poznały także różne rodzaje domów, które później budowały z klocków czy słomek, a także rozmawiały o poszczególnych pomieszczeniach w domu.  We wszystkich grupach dzieci wykonywały wiele aktywności: brały udział w zabawach ruchowych, uczyły się piosenek i wierszyków, doskonaliły przeliczanie, utrwalały głoski, wykonywały prace plastyczne, uczyły się współpracy w małych grupach, a zerówka dodatkowo kodowała na macie oraz wiele, wiele więcej.                                                                                                                                                                                                                                             Ten tydzień był bardzo intensywny i efektywny!

OBŁOCZKI

GWIAZDKI