Dzień Pluszowego Misia

Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego dziecka, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. Można go przytulić, a nawet powiedzieć mu o czymś bardzo ważnym. W dniu 24 listopada wszystkie przedszkolaki uroczyście obchodziły Światowy Dzień Misia. W naszym przedszkolu obchodzenie tego święta to już tradycja. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem –  Misiem. Można było zobaczyć misie mała, średnie, duże, brązowe, różowe, białe itd. Wszystkie były śliczne i wyjątkowe. W tym wesołym dniu przedszkolaki czekało wiele atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy ze swoimi misiami, poznały historię ich święta i bawiły się do znanych misiowych przebojów. Uczestniczyły w zabawach ruchowych, sensorycznych, śpiewały piosenki, tańczyły z misiami, kodowały, robiły prace plastyczne.
Ten wyjątkowy dzień był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwe, iż mogły spędzić tyle czasu ze swoimi pluszowymi ulubieńcami oraz pokazać ich swoim koleżankom i kolegom.