Mikołajki

Mikołajki to dzień św. Mikołaja, który nocą z 5 na 6 grudnia odwiedza dzieci i przynosi im drobne prezenty. Właśnie 6 grudnia do naszej szkoły przybył Święty Mikołaj. Uczniowie klas 1-3 choć w mniejszym gronie pięknie go przywitali i zaśpiewali mu piosenkę.

Oprócz wizyty Mikołaja bardzo ważnym wydarzeniem dla dzieci było wzięcie udziału w  Mikołajkowym turnieju Dzieci na Start w Zbuczynie. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem walczyli z siedmioma drużynami.

W kategorii klas drugich uczniowie zajęli III miejsce, natomiast z klas trzecich IV miejsce. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal i bidon. Wszystkie drużyny odebrały puchary za swoje wysiłki, a zespoły z trzech pierwszych miejsc skrzynię słodkości.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!