Serce za Odwagę

Po raz pierwszy wzięliśmy udział w akcji: „SERCE ZA ODWAGĘ”, organizowanej przez Fundację Pamięci Narodów wraz z Stowarzyszeniem Głos Bohatera, Stowarzyszeniem Zachowania Pamięci o Armii Krajowej oraz Stowarzyszeniem „Pro-Patria – lokalni patrioci”.
Nasi uczniowie i przedszkolaki przygotowali kartki świąteczne dla weteranów II wojny światowej, którym zawdzięczamy wolną i niepodległą Polskę. W ten symboliczny sposób złożymy podziękowanie za wielką odwagę, jaką odznaczyli się bohaterowie w czasie wojny.
To dzięki nim możemy bawić się, malować, tańczyć, śpiewać i poszerzać swoją wiedzę – bez przeszkód.
Akcja „Serce za Odwagę” wzrusza naszych bohaterów do łez.
Wielką radość sprawiają kombatantom kartki świąteczne, przygotowane przez najmłodszych!
Życzenia wysyłają Polacy z Belgii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Szwecji i Szwajcarii.