CHOINKA NOWOROCZNA

Zabawa choinkowa połączona z przedstawieniem dla rodziców to bardzo stara tradycja w naszej szkole.

13 stycznia, tuż przed feriami, o 13.00 rozpoczęliśmy od zaprezentowania przygotowanych inscenizacji.

W tym roku tematem przewodnim naszej choinki była TELEWIZJA.

Każda klasa przygotowała swoją wersję popularnego programu telewizyjnego.

Na początku zgromadzeni widzowie mogli obejrzeć SZKOLNE NEWSY, w których urocze prezenterki

przedstawiły skrót najważniejszych wydarzeń z życia szkoły z pierwszego semestru 2023/24 roku szkolnego.

Kolejne propozycje naszej SZKOLNEJ TELEWIZJI KOSEM to:

SZANSA NA SUKCES- KLASA I

JAŚ I MAŁGOSIA- KLASA II

MAM TALENT – KLASA III

PROGNOZA POGODY – KLASA IV

ROLNIK SZUKA ŻONY- KLASA V

KUCHENNE REWOLUCJE – KLASA VI

FAMILIADA- KLASA VII

RODZINKA.PL- KLASA VIII

Na zakończenie uczniowie przypomnieli wszystkim, że telewizja nie jest najważniejsza w życiu człowieka i o wiele lepszą alternatywą na spędzanie czasu wolnego jest spacer z rodziną, długie rozmowy  i wspólne  zabawy.

,,Niech żadna zmora z telewizora nikogo nie prześladuje”- to słowa piosenki końcowej wykonanej przez uczniów klas I- III

Starsi natomiast zaapelowali śpiewająco do wszystkich ,, Wyłącz telewizor, włącz się sam!”

Po przedstawieniach uczniowie znakomicie bawili się podczas choinkowej dyskoteki.