Walentynkowa poczta

Walentynki powszechnie znane jako święto zakochanych, w naszej szkole zyskały nowy, szerszy wymiar.

Przygotowania rozpoczęliśmy kilka dni wcześniej.

Samorząd Uczniowski samodzielnie wykonał walentynkową  skrzynkę pocztową, która czekała na kartki z wyrazami sympatii i deklaracjami przyjaźni.

Uczniowie wrzucali do niej walentynki pełne nie tylko czerwonych serc, ale też kwiatków, emotikonek i innych kolorowych ozdób – młodych artystów ograniczała tylko wyobraźnia!

Dzień świętego Walentego to już radosne chwile wyczekiwania na serduszkowych listonoszy.

Przedstawicielki Samorządu dostarczyły kartki do adresatów, wprowadzając optymistyczny nastrój i wywołując rumieńce na twarzach niektórych szczęśliwców.

Wszyscy uczniowie zostali obdarowani słodkimi upominkami, aby każdemu tego dnia towarzyszył uśmiech od ucha do ucha.