Szaleństwo w sali zabaw

W czwartek , 07.03.2024 r. w ramach prezentu z okazji Dnia Kobiet dzieci z naszego przedszkola wyruszyły na wycieczkę do sali zabaw„Kids Paradise” w Siedlcach. Celem naszej wycieczki była przede wszystkim integracja rówieśniczych grup, rozwijanie motoryki dużej i małej dzieci, stworzenie możliwości radosnego spędzenia czasu oraz kształtowanie umiejętności  współdziałania w grupie rówieśniczej poprzez wspólną zabawę.

W tym wyjątkowym  miejscu dzieci miały do dyspozycji  konstrukcję zabawową, a w niej labirynty, zjeżdżalnie, baseny z piłkami. W sali przedszkolaki mogły skorzystać z licznych atrakcji takich jak: trampolina, tunele, pojazdy, tory, piłki do skakania, tablice interaktywne i wiele innych…!  Zabawy przebiegły w bardzo wesołej i radosnej atmosferze. Największym powodzeniem cieszyła się zjeżdżalnia z pontonami.

Trzy godziny zabawy upłynęły przedszkolakom bardzo szybko i choć zmęczone to uśmiechnięte i bardzo zadowolone wróciły do przedszkola.