Rozstrzygnięcie konkurs plastycznego „Ratuj ziemię”!

22 kwietnia w przedszkolu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Ratuj ziemię” organizowanego przez nasze przedszkole.
W konkursie wzięły udział dzieci z czterech grup przedszkolnych, łącznie wpłynęło 36 prac plastycznych.

Głównym celem konkursu było uwrażliwienie dzieci na dbanie o naszą planetę oraz pobudzanie i rozwijanie aktywności twórczej wśród dzieci. Jury wyłoniło laureatów w czterech  kategoriach wiekowych, przyznano również wyróżnienia.

Podczas rozstrzygnięcia konkursu przedszkolaki zaprezentowały krótki występ artystyczny
przygotowany z okazji obchodzonego Dnia Ziemi!

LAUREACI – GRUPA OBŁOCZKI

1. PIOTR HRYCIUK
2. LENA SOSZYŃSKA
3. NADIA SOBICZEWSKA, KACPER SOSZYŃSKI