Super niespodzianka

12 września na długo zapadnie w pamięci naszych przedszkolaków.

Tego dnia Pani Dyrektor przygotowała dla dzieci wspaniałą niespodziankę – dmuchane zjeżdżalnie. Wszystkie przedszkolaki i ci starsi i młodsi od samego rana przebierali nóżkami na samą myśl o zabawie. Jako pierwsze, zaraz po obiedzie poszły OBŁOCZKI i GWIAZDKI. Śmiechu, radości, skoków i zjazdów nie było końca. Po młodszych grupach przyszła kolej na ASTRONAUTÓW i ODKRYWCÓW. Starszaki również świetnie się bawili i skakali ile tylko mieli sił. Po szalonej zabawie Panie przygotowały dla swoich przedszkolaków zdrowy poczęstunek, soczki oraz jabłka.

Ten dzień na pewno zostanie wszystkim na długo w pamięci! Bardzo dziękujemy Pani Dyrektor za wspaniałą niespodziankę i zabawę. Jesteśmy pewni, że nowy rok przedszkolny będzie udany jak ten dzień!