18.09.2023 r. po raz  kolejny  w naszym przedszkolu obchodziliśmy Święto Przedszkolaka.

Tego dnia czekało na dzieci wiele niespodzianek i atrakcji. Na początku dzieci wraz z Rodzicami udały się do teatru w Siedlcach gdzie obejrzały spektakl pt. „Zakochany miś”. Przedszkolakom bardzo podobało się przedstawienie. Dzieci, chętnie reagowały na pytania aktorów oraz sami wzięli czynny udział w przedstawieniu wcielając się w postać krasnoludków.

Po powrocie do przedszkola dzieci zjadły obiad, a rodzice spotkali się przy kawie. Następnie wszyscy zostali zaproszeni do wspólnej zabawy. Dzieci wraz z Rodzicami doskonale bawiły się podczas wspólnych tańcach przy ulubionych przebojach muzyki dla dzieci. Nie zabrakło również zmagań sportowych czy wspólnej zabawy ogromną chustą animacyjną.  Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie.

Na zakończenie dzieci otrzymały słodką niespodziankę.