Wybory do Samorządu Uczniowskiego

27 września w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego.

Zanim jednak uczniowie klas 1-8 przystąpili do oddania głosów na swoich faworytów, na korytarzach szkoły przez tydzień trwała kampania wyborcza.

Powołana została komisja wyborcza, czuwająca nad prawidłowym przebiegiem kampanii i wyborów. Kandydaci przygotowali plakaty wyborcze. Prezentowali na nich siebie i swoje pomysły na trwający rok szkolny. Szkolny elektorat miał możliwość zadania pytań, dotyczących programu aktywności uczniów. Kampania wyborcza stała się okazją do integracji uczniów i poznania bliżej szkolnych kolegów, kandydujących do Samorządu.

W wyniku wyborów powołano Radę Samorządu Uczniowskiego w składzie :

Przewodnicząca: Aleksandra Sobiczewska

Zastępca Przewodniczącej: Anna Cielemencka

Skarbnik: Oskar Soszyński

Sekretarz: Maja Ostojska

Członkowie Samorządu:

Maja Soszyńska, Anastazja Roberts, Wiktoria Boguszewska, Martyna Radzikowska, Aleksandra Ługowska, Lena Januszewska, Małgorzata Lipińska, Jakub Czarkowski, Tomasz Wierzbicki, Kewin Żukowski.

Dziękujemy wszystkim kandydatom za udział w wyborach, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w nowej kadencji!