Nasi przedstawiciele do Młodzieżowej Rady Gminy Zbuczyn

Uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Izdebkach – Kosnach stanęli przed wyborem dwojga swoich reprezentantów do Młodzieżowej Rady Gminy Zbuczyn.

Do kampanii przystąpiło pięcioro kandydatów z klas 6-8. Dużą pomocą w podjęciu decyzji okazała się dla wyborców debata kandydatów, podczas której poruszone zostały tematy bliskie społeczności uczniowskiej. Każdy ze startujących w wyborach odpowiadał na pytania publiczności i proponował rozwiązania, które mógłby przedstawić Radzie Młodzieży Gminy Zbuczyn.

Cała piątka wykazała się postawą pro-społeczną i zrobiła na wyborcach dobre wrażenie, ale 30 września nastąpiło ostateczne rozstrzygnięcie.

Decyzją uczniów naszej szkoły zaszczyt reprezentowania ich w Młodzieżowej Radzie Gminy Zbuczyn przypadł w udziale Williamowi Robertsowi i Aleksandrze Sobiczewskiej.

Wszystkim kandydatom dziękujemy za zaangażowanie, a Oli i Williamowi życzymy samych sukcesów w wypełnianiu nowych obowiązków.