Zbiórka puszek i makulatury

Po raz kolejny w naszej szkole odbyła się zbiórka puszek i makulatury.

Na południu polski dzieją się straszliwe rzeczy. Wielki żywioł odbiera ludziom niekiedy cały dobytek wyrządzając wiele szkód i burząc całe dotychczasowe poczucie bezpieczeństwa we własnym domu. Naszą charytatywną zbiórkę zorganizowaliśmy na rzecz pomocy osobom poszkodowanym w wyniku powodzi. Jest to ogromna tragedia i nie zostawiajmy ludzi z tym samych. Mamy duże szczęście, że powódź nie dotknęła nas. Dlatego jako społeczność szkolna pomagamy! Wszystkie fundusze zebrane ze zbiórki puszek i makulatury postanowiliśmy przeznaczyć na ten szczytny cel.

UWAGA! Udało nam się uzbierać 4 tony makulatury i ponad 140 kg puszek. Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim uczniom i rodzicom za to, że tak chętnie uczestniczyli zarówno w zbiórce jak i przy wywozie na skup. Dziękujemy Wam drodzy ofiarodawcy i pomocnicy!

Jesteście najlepsi!