Nasza kochana Amy!

23 listopada odbyły się kolejne zajęcia z dogoterapii, na których pojawiła się Amy. Zajęcia jak zwykle przedszkolaki rozpoczęły od nakarmienia swojego czworonożnego przyjaciela. Następnie dzieci omawiały obrazki, na których pokazane były przykłady jak należy dbać o pieski, dzieci omówiły również obowiązki wobec czworonogów. Przedszkolaki dowiedziały się, że nie można zostawiać psów w samochodzie latem, ani uczepionych do drzewa, nie daje się im pizzy czy słodyczy do jedzenia, bo to im szkodzi. Na zajęciach po raz pierwszy dzieci sensorycznymi piłeczkami wykonały masaż pieska, który się im bardzo podobał. Na koniec przeszły ścieżkę sensoryczną, by pożegnać się ze swoim pupilem. Z niecierpliwością czekają już na kolejną wizytę swojego przyjaciela.