Tydzień adaptacyjny w Obłoczkach

W tym roku, najmłodsze przedszkolaki miały tygodniowe zajęcia adaptacyjne, podczas których  poznały przedszkole, swoją sale, szatnie, plac zabaw i nauczycieli. Dzieci do przedszkola przyszły razem z rodzicami.
Pierwsze dwa dni minęły na poznawaniu swojej sali oraz zabawek, wspólnych zabawach z paniami oraz rodzicami. Nawet udało im się wykonać pierwszą pracę plastyczną, którą można podziwiać na przedszkolnym korytarzu.

Od środy najmłodsze przedszkolaki pozostały same w swojej sali z nauczycielami.  Zarówno maluszki jak i ich rodzice byli bardzo dzielni, świetnie sobie poradzili, a z każdym kolejnym dniem było tylko lepiej. Dzieci z radością uczestniczyły w zajęciach, od początku próbowały samodzielnie zmieniać obuwie i korzystać z toalety, sprzątać zabawki po sobie. Największą atrakcją jest oczywiście plac zabaw oraz jazda na traktorach i zabawy w piaskownicy.