Kolejne spotkanie z Leti

W ostatnim tygodniu przed świętami, przedszkolaków odwiedziła Leti razem ze swoim opiekunem, panią Moniką. Wszystkie dzieci bardzo ucieszyły się z kolejnych zajęć z dogoterapii, na które z utęsknieniem czekały. Jak zawsze, spotkanie rozpoczęły od nakarmienia swojego czworonożnego przyjaciela. Ten moment dla dzieci jest bardzo ważny, same decydują czy podają smakołyk Leti na dłoni, czy korzystają ze specjalnej łyżki. Po nakarmieniu pieska, przyszedł czas na rozmowy z dziećmi, tym razem tematem spotkania było:” Czy można dawać dzieciom psy na święta jako prezent?”. Wśród przedszkolaków wywiązała się dyskusja, ponieważ każdy miał swoje zdanie i chciał zabrać głos. Następnie p. Monika przygotowała memory, Na zajęciach dzieci również chowały smakołyki dla pieska i oglądały jak je szuka i wyjada. Na koniec przedszkolaki pokonały sensoryczny tor przeszkód, otrzymały pamiątkowy stempelek i czule pożegnały się z czworonogiem. Czekamy na kolejne spotkanie, tym razem już w Nowym Roku!