Babciu, Dziadku – bardzo Was kochamy

„Są takie dwa dni, jedyne dni w roku.

To święto Babci i Dziadka, łza się kręci w oku.

O tym ważnym święcie dobrze pamiętamy,

dla Nich jak co roku przedstawienie mamy”.

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z naszego Przedszkola 1 lutego  gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji.

Nasze Kosnoludki przygotowały dla Babci i Dziadka występ artystyczny. Wyjątkowi goście zostali zaproszeni do Wioski Smerfów. Wszystkie przedszkolaki tego dnia zamieniły się w niebieskie smerfy i w przepięknej scenografii  recytowały wiersze przeplatane tańcami i piosenkami. Mali artyści z przejęciem prezentowali swoje umiejętności. Oczywiście nie zabrakło też własnoręcznie zdobionych upominków, które dzieci wręczyły swoim ukochanym Babciom i Dziadkom podczas wspólnej sesji zdjęciowej.

Po części artystycznej był czas na poczęstunek, o który zatroszczyły się mamy, za co serdecznie dziękujemy. To był naprawdę wyjątkowy dzień. Babcie i Dziadkowie z dumą i uśmiechem opuszczali nasze przedszkolne mury.