Wyjazd na plac zabaw

We piątek  25 września przedszkolaki z naszego przedszkola, radośnie spędziły czas  na otwartym placu  zabaw w Międzyrzecu Podlaskim.  Celem wycieczki było kształtowanie umiejętności współdziałania w grupie poprzez wspólną zabawę, rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności, orientacji przestrzennej oraz dobra zabawa. Przedszkolaki mieli możliwość korzystania z całego dużego placu zabaw oraz z dostępnych na nim atrakcji – bocianie gniazda, tory przeszkód, domki dla małych i dla dużych dzieci, piaskownica, huśtawki, pajęczyna, tyrolka i inne.
Niezwykłą frajdą okazała się ogromna konstrukcja wyglądająca jak „pajęczyna”,  po której dzieci zwinnie wychodziły na samą górę, machały innym i schodziły. Pozostałe atrakcje również cieszyły się dużym powodzeniem.

Był to dzień pełen wrażeń i dobrej zabawy. Zobaczcie sami!