Kochana Babciu, Kochany Dziadku…

Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Babcia i Dziadek mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją ich dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają.

Pomimo tego, że w tym roku nie mogliśmy zaprosić do nas ukochanych Babć i Dziadków wnuczki i wnuczęta z naszego przedszkola w podzięce za ich wielkie serce przygotowały niespodziankę z okazji ich święta. Dzieci nauczyły się pięknych piosenek i wierszyków które zostały nagrane. Dzięki temu Babcie i Dziadkowie program artystyczny obejrzą w swoich domach. Dzieci ze wszystkich grup wykonały także piękne upominki i laurki, które przekażą im osobiście. Zobaczcie sami!

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy dużo zdrowia, młodzieńczej energii, pogody ducha oraz pociechy z wnuków i samych radosnych chwil spędzonych z najbliższymi!