Kolejne spotkanie z Ami

28 kwietnia po raz kolejny naszą Szkołę odwiedził piesek – uwielbiana przez wszystkie dzieci Ami.

W spotkaniach uczestniczyły wszystkie grupy przedszkolne oraz dzieci z klas 1 – 3.

Po raz kolejny dzieci mogły osobiście doświadczyć łagodności psa, który cierpliwie wysłuchiwał wydawanych mu poleceń, a przede wszystkim bardzo posłusznie je wykonywał.

Podczas zajęć dzieci mogły nakarmić pieska i  go poczesać. Dowiedziały się także wielu nowych informacji o psich zwyczajach, emocjach oraz zasadach postępowania z  nimi. Na koniec zajęć czekał na dzieci sensoryczny tor przeszkód który prowadził prosto do Ami.

Wszystkie dzieci  są zachwycone spotkaniem z Ami i z niecierpliwością czekają na jej kolejną wizytę!