Święto Edukacji w naszej szkole!

Drodzy nauczyciele!

Chcemy Was zapewnić, że choć czasem jesteśmy nieznośni, to bardzo jesteśmy wdzięczni,

Że to właśnie Wy nas uczycie, że macie dla nas czas , uśmiech i że okazujecie nam przyjazną dłoń.

Pragniemy dziś serdecznie Wam podziękować za przekazywaną wiedzę i mądrość.

Dziękujemy za pokazanie, że i porażki mogą nas czegoś pożytecznego nauczyć.

Dziękujemy za zachęcanie nas do twórczego myślenia i za dodawanie odwagi do tego, aby pytać.

Dziękujemy za uświadomienie, że powinniśmy bronić tego, co uważamy za słuszne.

Dziękujemy za naukę sztuki negocjacji i kompromisu, bo przyda się to nam w dorosłym życiu.

Życzymy Wam, aby Wasza praca była źródłem dumy i radości z poczucia dobrze spełnionej misji.

Pogody ducha i twórczej pasji w przekazywaniu wiedzy i kształtowaniu postawy wartościowego człowieka, młodego Polaka – patrioty.

Takie życzenia złożyli uczniowie swoim nauczycielom podczas przygotowanej przez Samorząd Szkolny uroczystości.

Przygotowana akademia miała charakter kabaretowy. Uczniowie „z przymrużeniem oka” przeprowadzili wywiady z innymi uczniami, nauczycielami, woźną i ministrem edukacji na temat funkcjonowania szkoły. Śpiewająco zasugerowali co chcieliby zmienić w szkole.

Na zakończenie podziękowali wszystkim nauczycielom szkoły, jej pracownikom, nauczycielom – emerytom wręczając własnoręcznie wykonane  laurki i czerwone róże. Do życzeń dołączyli również rodzice słodząc je pięknym tortem.

Tego dnia  każda klasa znalazła czas na zdjęcie z wychowawcą;-)